دزدگیر بهتر است یا دوربین مداربسته؟

آپان سیستم
۱۷ دی, ۱۴۰۲
بدون دیدگاه
4 دقیقه زمان مطالعه

شاید شما هم به فکر ارتقا امنیت محل زندگی و محل کار خود باشید. ولی بین سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر و دوربین های مداربسته گیر کرده اید.

پس ادامه مقاله رو از دست نده.

دزدگیر بهتر است یا دوربین مداربسته؟

اول از همه بریم و یه مقایسه کوچیک این دوتا مورد رو ببینیم.

 

مقایسه دزگیر و دوربین مداربسته:

همونطور که دیدین دوربین های مداربسته به دلیل اینکه میخواهد به محیط نظارت داشته باشند مجبور به قرار گیری در موقعیتی هستند که جلو دیدشان گرفته نشده باشد و همین مسئله باعث شده سارقان یا دوربین های مداربسته را از کار بیاندازند یا چهره خود را بپوشانند و با خیال راحت به کار خود ادامه دهند چون دوربین های مداربسته تهدیدی برای آنها نیست!!!

ولی دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت میخواد دزد را غافل گیر کند به ههمین منظور توسط نصابان مهار به گونه ای نصب میشود که نه بشود آنها را دید و نه بشود آن را از کار انداخت و هنگام ورود غیر مجاز آژیر به صدا در می آید.

این نکته مهم را هم به یاد داشته باشید که نقش نصاب بسیار در کارکرد سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر حیاتی است پس حتما مشاوره بگیرید و از نصابان خبره استفاده کند.تیم ما نماینده تمامی سیستم های اعلام سرقت میتواند 24 ساعته در خدمت شما برای مشاوره و نصب باشد.

 

دزدی که دارد به نقسه یک خانه نگاه میکند و جای دوربین ها و دزدگیر را برای خود مشخص کرده

وقتی سرقت اتفاق می افتد هر ثانیه که میگذر بسیار اهمیت دارد و اگر سارق احساس کند خطری او را تهدید نمیکند از لحظه لحظه این کار استفاده میکند و همین باعث میشود گاهی انقدر وقت داشته باشد که برای خودشون جوجه کباب درست کنند!!!

این دقیقا کاری است که دوربین های مداربسته میکنند. بدون مزاحم دزدان فقط از آن ها فیلم میگیرند ولی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اینگونه نیست. در همان ورود اول با صدای آژیر سارقان اضطراب میگیرند و بخاطر اینکه پلیس آن ها را نگیرند سعی میکنند هرچه سریع تر محل را ترک کنند و حتی جدا از آژیر، دزدگیر میتواند برای شما و پلیس از طریق اینترنت، تماس و پیامک خبر بدهد که ورود غیر مجاز صورت گرفته است.

ولی به یاد داشته باشید که این اطلاعات به این معنا نیست که دوربین های مداربسته کاربردی نیستند بلکه به این معناست که اگر میخواهید با خیال راحت از محل زندگی و محل کار خود حفاظت کنید هیچی بهتر از ادغام کردن سیستم اعلام سرق یا دزدگیر با دوربین مداربسته نیست. زیرا شما میتواند با قابلیت نظارتی که دوربین های مداربسته به شما می دهد در صورت به صدا در آمدن آژیر اگر ورود غیر مجازی صورت گرفته بود آن ها را راخت تر شناسایی کند و اگر تحریک بی دلیل سنسور ها بود خیال خود را راحت کنید.

امروز این دقیقا کارای است که تیم آپان سیستم ( آرکاجم ) سعی در انجامش دارد زیرا هیچ چیز مهم تر حفظ امنیت و آسایش شما نیست.

 

 

برای آشنایی بیشتر با برند های سیستم اعلام سرقت و دزدگیر میتواند از لینک های زیر استفاده کنید:

پارادوکس، کانفیادو؛ سایلکس، کلاسیک

و همچنین برای آشنایی با برند های دوربین های مداربسته از این لینک ها استفاده کنید:

داهوا، هایک ویژن، ایمو لایف

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.